Бети Продавница Дијаметар = 15cm Стакло Терариум Вазна Свадба Декорација Виси Стакло Свет Свеќа Носителот Бар КТВ Декорација

Бети Продавница Дијаметар = 15cm Стакло Терариум Вазна Свадба Декорација Виси Стакло Свет Свеќа Носителот Бар

DEN 224.64
 

Тековен
Количина на стоки


Стакло Терариум , Топката Форма Свеќа Носителот
* Свет дијаметар = 15cm , отворете дијаметар = 8cm
* Со отворен и 2 парчиња на мали дупки, не може да одговара со себе.
* Два Стилови : 1. Станот дното : може да издржи, исто така, може да се откажам
2. Круг дното : само може да се откажам
* Пакет : 15cm Стакло Топката * 1pc, секој еден во polyfoam кутија.
* други димензии : 8cm 10cm 12cm 15cm
Производот Се Покаже
Повеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..
Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T/T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L/C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L/В.
2) Т/T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака
3) Да Се Користи И Western Union. Испорака : 1) Испраќање од експрес (ние може да се добие специјална Цена за вас) 2) Превозот со авион
3) да Брод од страна на Морето
Според вашите барања. Пакет : 1) Професионална пакување со трик торба и стандардна картон. 2) Можеме да додадете лого, слики итн сите со вашето барање. Време на испорака : 1). Примерок : во Рок од 2 недели 2). Производство : 7-30days. Контрола на Квалитет :
1). Preproduction примероци ќе биде vailable пред производството,
2). На poduction ќе биде процес од страна на двете машина и квалификувани рачно изработени работници,
3). Дополнителните парчиња ќе бидат подготвени како бекап производи,
4). На prouducts ќе биде двојно проверете пред конечното пакување. По Услуга :
We' ll одговори на вашето прашање за предмети во рок од 24 часа (празници исклучени)
0086-013851089201 За Нас : Ние сме еден од најдобрите стакло labwares производители во Кина. Врз основа на повеќе од 10 години labwares извоз на искуства, нашите производи се
повеќето конкурентни на двете квалитет и цена.

Други карактеристики

боја:
круг долниот свет, рамни дното свет
Стил:
Модерна
Материјал:
Стакло & Кристално
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Број На Модел На:
BT041504
is_customized:
Yes

Најдобри понуди