Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Замена Дел одговараат За Canon EOS 7D Дигитална Камера Поправка

Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Замена Дел одговараат За Canon EOS 7D Дигитална Камера Поправка

DEN 78.24
 

Тековен
Количина на стоки


Батеријата Вратата Покрие Капак Капа Замена Дел Одговараат За Canon EOS 7 D Дигитална Камера Поправка
Answer : ___________________________ NOTE :
ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЗНАЕТЕ КАКО ДА ГО ИНСТАЛИРАТЕ ОВОЈ ОБЈЕКТ. НИЕ НЕ НУДИМЕ ПОМОШ НА ИНСТАЛАЦИЈАТА ВО ПАКЕТ И НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА ШТЕТА НА ОБЈЕКТ ИЛИ НА ВАШИОТ УРЕД КОЈ СЕ СЛУЧИ ЗА ВРЕМЕ НА ПРОЦЕСОТ НА ИНСТАЛАЦИЈА.
Одговараат за
Одговараат за Canon EOS 7 D
Пакетот Вклучува :
Замена на Дел x1pcs

Други карактеристики

Бренд Име:
Pixco
Пакет:
Yes
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
7D
Додатоци Тип:
Батеријата Вратата Маска
Тип:
Батеријата Вратата Маска

Најдобри понуди