3.5 LQ035Q1DG04 TFT LCD екран/екранот со допир/digitizer за tomtom еден v4

3.5 LQ035Q1DG04 TFT LCD екран/екранот со допир/digitizer за tomtom еден v4

DEN 1165.00
DEN 1295.04
 

Тековен
Количина на стоки


3.5" LQ035 Q1 DG04 TFT LCD екран/екранот со допир/digitizer за tomtom еден v4

Други карактеристики

Бренд Име:
Wisecoco

Најдобри понуди