Tourbon Лов Тактички Пиштол Алатки Прилагодливи Neoprene Пиштол Образ Парче Остатокот Црна Оптика Пушка Опсег Покритие Снимањето

Tourbon Лов Тактички Пиштол Алатки Прилагодливи Neoprene Пиштол Образ Парче Остатокот Црна Оптика Пушка Опсег

DEN 2035.00
DEN 2543.52
 

Тековен
Количина на стоки


Образ Парче Одмор - образ остатокот направени од тактички најлон и neoprene. - Со цел да се одржи до 10 пушка школки, 2 џебови и 3 големина на ЕВА пена образ подлога ќе ви помогне да бидете на целта. - Прилагодлив webbing cinch ремени со тока затворање - Удобен и лесен за употреба Обемот Покрие - Материјал : Neoprene - Функција : ги Штити пушка делокруг, да ги задржи на прашина и нечистотија од обемот и леќи - Добар изглед и лесен, овој објект ќе одговара на било каков вид домет
За Превозот :
1. Кога ќе го поставите цел, предметите ќе бидат испратени во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен(Ќе се продолжи и во празници).
2. Времето за испорака на сите меѓународни пратки не можат да се гарантираното од наша страна, се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на ефикасноста на вашите приеми.
Враќање & Наплата :
1. Ние нудиме 7 дена бесплатен замена од денот таа е примена.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и ќе треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на вашите полн износ ако стварта скршени.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно,ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.

Други карактеристики

Број На Модел На:
HA706NLNE-Б.К Прилагодливи Neoprene Пиштол Образ Парче Остатокот Црна
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Tourbon
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина
Големина:
5'' x 8''
Тежина:
0.3KG
Материјал:
Најлон и neoprene
Модел:
HA706NLNE-Б.К/HA441NE-L
Тип:
Лов Пиштол Додатоци
is_customized:
Yes
касети:
10 школки
Име на производ:
Tourbon Прилагодливи Neoprene Пиштол Образ Парче Остатокот Црна

Најдобри понуди