Нема Дупки розова Прекрасна Бебе насликана на Дрво Украсни Копчиња За handmake Scrapbooking Занает 30pcs 31x31mm XD0318-72

Нема Дупки розова Прекрасна Бебе насликана на Дрво Украсни Копчиња За handmake Scrapbooking Занает 30pcs 31x31mm

DEN 196.00
DEN 205.92
 

Тековен
Количина на стоки


Материјали : Дрво
Боја : Боја како слика
Количина : 30 компјутери/многу
Околу Големина : за 31x31mm
Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Употреба : Тие може да се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски.
Производ Детали
Нема Дупки розова Прекрасна Бебе насликана на Дрво Украсни Копчиња За handmake Scrapbooking Занает 30pcs 31x31mm XD0318-72
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 31x31mm
Дупка Големина : 1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 30 од овој објект во листата цена
Дел Бр.
XD0318-72
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
XD0318-72
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Бебе се облекуваат-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот

Најдобри понуди