S550 24+13 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Рено Clio 4, ВИСОК КВАЛИТЕТ на ветробранското стакло WIPER

S550 24+13 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА Рено Clio 4, ВИСОК КВАЛИТЕТ на ветробранското стакло WIPER

DEN 384.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

киселина proog. ПОВРАТНИ информации : 1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали.4 MM или 25ММ)
Инсталација
Пред Wiper Сечилото
Packge
Пакување со високо квалитетен воздух Балон колона торба Нашата Компанија
Купување Упатство ПРЕД ЦЕЛ :
1. ПРЕВОЗОТ : 1.
Анти-Оксидација. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации. Ние прифаќаме Alipay.Предмети се испраќаат само по уплата.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. P слој,itis уште флексибилен и да се работи со голема
се изврши ceunder Супер-Студена температура(-50 Степен)
и Супер Жешка температура (70 Степен).Бесплатен превозот : a.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Без разлика во поројниот дожд или снег времето.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Испорака време.12 месеци гаранција живот
Natual Гума
Добра флексибилност Анти-корозија
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. Бесплатен превозот за да одберете земји.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.

Други карактеристики

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Рено Модел:
Clio
Clio-Година:
2012,2013,2015
Бренд Име:
JOYVIEW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Име На Модел:
S550
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Објектот Тежина:
0.6kg
Големина:
24+13 (ИНЧИ)
Објектот Должина:
61 cm
Автомобил Направи:
ЗА Рено Clio 4

Најдобри понуди