Круг топла када УВ изолирана покрие торба Дијаметар 2400mm висока 900mm

Круг топла када УВ изолирана покрие торба Дијаметар 2400mm висока 900mm

DEN 9893.00
DEN 10992.00
 

Тековен
Количина на стоки

КРУГ спа маска УВ изолирана покрие торба дијаметар 240cm x 90cm висока Други Големината може да биде на располагање Доколку вашата адреса за испорака е оддалечена област за DHL FEDEX ИЛИ UPS-от мора да плаќаат Екстра превозот цена 40 usd
Важно Топло Совети :
1.) Почитувани купувачи
ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид нашите цената не вклучува дестинација царина,
бидејќи секоја земја има различни даночни стапки и политики, некои земји се бесплатни увоз доход, некои треба да се плати.
Ќе напишам ниска вредност на фактура врз основа на горенаведените причини за да се избегне или намалување на вашиот можни даноци
Ако царинските давачки и ДДВ се случи треба да се плати
Белешки : царинските давачки е обвинет од страна обичај и не е во врска со превозот цена која се плаќа од страна на нас, кога превозот
ви благодариме за вас вид разбирање
2.) Ни остави телефон не кога цел за избегнување на сите можни dealy
Потсетување : Вашиот телефон за контакт број е necessory и само за превозот цели.
Инаку неуспехот да се стори тоа може да предизвика одложување испорака

Други карактеристики

Тип:
Спа Кади
Капацитет:
6 луѓе
Број на Авиони:
40
Amperage:
15A
Број На Модел На:
240x90cm
Бренд Име:
FGHGF

Најдобри понуди