Трговија на големо Прилагодливи Лилјак Прстен на Животните Уникатен Накит Слободни Големина подарок идеја--12pcs/Многу(Розово Злато/ Сребрена/ Злато 3 Бои)

Трговија на големо Прилагодливи Лилјак Прстен на Животните Уникатен Накит Слободни Големина подарок идеја--12pcs/Многу(Розово

DEN 866.00
DEN 1332.96
 

Тековен
Количина на стоки

77 /многу
парчиња / многу
Прилагодливи Ретро Носорог Прстен на Животните Антички Сребрен тон Накит Слободни Големина подарок идеја-12pcs/многу US$ 27. Одлично за сите Куче, Куче, и Миленичиња Љубовници 12pcs/многу US$ 27.
Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе си
Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
Диви, личност, многу популарна
Материјал : Цинк легура(олово и nickle бесплатно),Месинг
Ни Големина : Прилагодлив
Прстен Количина : 12pcs/многу
Состојба : нова
Пакување : OPP Вреќа
"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот . Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и плати дополнителни товар (5-9 дена да се постигне).77 /многу
парчиња / многу
До 2015 Најновите модни трговија на Големо Dachshund прстен Пиштол Црна / Антички Сребрен / Античкиот Бронза 3 бои Милениче прстен 12pcs/многу US$ 17.77 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Ретро Бебе Кенгур Прстен Прилагодливи Животинско Прстен Антички Сребрен тон Накит12pcs/многу Фабрика Директна Продажба US$ 20. Сребро Позлата Гушвам Прстен.77 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо англиски булдог прстен црна / сребрена / златна боја 12pcs/многу US$ 17.
До 2015 Најновите Модни Ретро Милениче Кити Мачка Прстен Слободни Прилагодливи Симпатична Животно Прстен-12 Pcs/Лот 3 Бои Бронза/Антички Сребрен/Пиштол Црна US$ 17.77 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо слон багажникот до прстен, слон прстен, burnish прстен, среќа прстен слободни големина 5 ~ 9 нас 12pcs/многу US$ 20.79 /многу
парчиња / многу
Трговија На Големо Bull Terrier Накит.
"""""Нашите производи да се обезбеди вашето задоволство
Ние ги поддржуваме сите понуди 100% задоволство гаранција, ако имате било какви не се задоволни може да се е-мејл со нас, или изберете наплата, ние ќе ве контактираме immediatel y
""""" Нашата плаќање и испорака
Ние ќе го испратите производот систем откако ќе ја потврдите вашата исплата во рок од 3-5 дена
Посредувањето е најдобро плаќање начин, ние обезбеди бесплатна испорака услуга, преку Кина пост воздух пошта обично трае околу 15 до 35 работни денови за испорака, исто така, може да се користи на други, можете да контактирате со нас
Ако сеуште не сте го доби очекуваниот период на време, пред било неутрален/негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди помош
"""""Контакт со повратни информации
Ако имате било какви прашања или да побара ви треба мојата помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на интернет или оставете порака на нас, ние ќе биде многу среќен да се обезбеди поддршка, со најбрзо време да ви одговори
Вашето задоволство е наша најголема удобност, ние ќе заврши на нарачката на купувачите позитивни повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка
Ако ние не можеме да дозволиме да се чувствуваат задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални или резултат препишување е 1 или 2, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите потреби, да те направи среќен шопинг искуство.

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Стил:
Повик/Спортски
Површината Ширина:
2.5 mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
R003
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Функција:
Среќен

Најдобри понуди