Клонирање клон кабел за полнење за Motorola GP360 GP338 HT1550 PRO7150

Клонирање клон кабел за полнење за Motorola GP360 GP338 HT1550 PRO7150

DEN 734.40
 

Тековен
Количина на стоки


2, За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци.
Ако вашиот радио модел не се наведени погоре, ве молиме да видам друг објект или ни е-мејл . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Испорака Метод : Кога ќе изберете бесплатен превозот, понекогаш и ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин врз основа на фактичката состојба,за да се осигура дека можете да добиете на вашите производи, брзо и безбедно.За парцела wight над 2 KG,може да избере на DHL, TNT или други изразат затоа, дополнителни трошоци направени од страна на купувачот.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни пет ѕвездички Повратни информации
1, Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Тоа обично takes15~35 работни дена за да стигне до таму,но ние не гарантира точно delievery време на вашиот shippments,поради diffferences во сопствени расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот парцела ќе бидат разгледувани и донесени. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за вашиот локален обичај давачки и даноци
3. Потврди Време : Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours
За испорака
1.Начин на плаќање : Aliexpress прифати Зачувам/Кредитни
2.
6, Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди. За Должности : ние не сноси сите дополнителни увозни давачки, даноци парцела во земјата на дестинација; и шпедиција ќе го соберат од купувачот по испораката.
4 Предмети вратени по 7days по испораката се само за поправка. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
За Враќање
1, Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена. Пакет : 1 x оваа клонирање кабел
За Плаќање
1.

Други карактеристики

Бренд Име:
XQF
Максимален Домет:
5км-сса 10 километри
Is_Display:
No
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
GP328CLONING КАБЕЛ
Тип:
Додатоци
Димензии:
Двонасочна Радио
Фреквентен Опсег:
Двонасочна Радио
Складирање Канал:
Двонасочна Радио
Разговор Опсег:
Двонасочна Радио
Употреба:
Двонасочна Радио
Објектот:
клонирање кабел
превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes

Најдобри понуди