10pcs/многу Виолетова Боја Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 50mm Секој Druzy Кристал Рок Камења Ѓердан

10pcs/многу Виолетова Боја Druzy Кристал Geode Кварцен Камен Pendant Neckace 50mm Секој Druzy Кристал Рок Камења

DEN 1440.00
DEN 1564.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму. Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
2. Сите iterms ќе биде транспортирана со 3 дена по плаќање во готово, Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа во било дена. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин. Ние не опфаќаат враќање поштарина и само продавница кредит е издаден за враќање.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CL0110
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди