Жените Накит природен бисер кристал светла бела шампањ еден цвет pendant школка мајка на бисер ѓердани црна кожа 18

Жените Накит природен бисер кристал светла бела шампањ еден цвет pendant школка мајка на бисер ѓердани црна

DEN 336.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Синџир Големина : околу 18 инчен 45см
( randomness стил )

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
N-0450
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker

Најдобри понуди