PSVANE WE300B 1:1 Реплика Гроздобер Вакуум Цевки Xtreme Серија HIFI EXQUIS Фабрика Исти 300B Електрони Светилка

PSVANE WE300B 1:1 Реплика Гроздобер Вакуум Цевки Xtreme Серија HIFI EXQUIS Фабрика Исти 300B Електрони Светилка

DEN 35034.00
DEN 49344.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

боја:
2 ПАРЧИЊА Исти, 4 ПАРЧИЊА Исти
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WE300B
Бренд Име:
HIFI EXQUIS
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)

Најдобри понуди