трговија на големо 20pieces гориво inyector filtro микро 6.6*2.8*10мм за marelli врвен квалитет авто делови (АЈ-F1012)

трговија на големо 20pieces гориво inyector filtro микро 6.6*2.8*10мм за marelli врвен квалитет авто делови

DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки

ОПИС :
20pieces трговија на големо со ВРВЕН квалитет авто делови на инјектор за гориво микро филтер за marelli (6.6*2.8*10мм,АЈ-F1012)
Користи влезот земјата-пријателски најлон мрежа од јапонија,и бакар го скрши прстенот
Големина : објект висок : 10мм
бакар прстен максимална : 2.8 mm
OD. : 6.6 mm
крајот линија : 2
тежина : 0.38 г ПАКУВАЊЕ : Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели . 20pcs во polyness zip-заклучување на торба ,а потоа ставете лебл дека печатење на дел НЕ.и квантитетот на вреќа .Според вашите барања на paking ПРЕВОЗОТ :
1,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.EMS
3.ТНТ
4.e-пакет
5.DHL
6.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор ИСПОРАКА :
1. 3-7days откако доби на вашата исплата . ПЛАЌАЊЕ :
1. Alipay
2. СМЕТКА
3. PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ : Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали. tks за пребарувате!!

Други карактеристики

Бренд Име:
ayounes
Nissan Модел:
Altra EV
Altra EV-Година:
1999 година
is_customized:
yes
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Големина:
6.6*2.8*10мм
Име На Модел:
1012
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди