10pcs Антички Сребрен Позлатен Еленски Шарм Приврзоци за Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 52x39mm

10pcs Антички Сребрен Позлатен Еленски Шарм Приврзоци за Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Состојба
100% Сосема Нов
Материјал
Цинк легура
Боја
Како На Слика
Количина
10pcs
Големина/
52x39mm
Дупка Големина : 2mm
1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
141124
Бренд Име:
JAKONGO

Најдобри понуди