Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Dell XPS M170 M1710 ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вентилаторот за ладење

Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Dell XPS M170 M1710 ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вентилаторот за ладење

DEN 549.00
DEN 624.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вие треба да бидете сигурни дека ќе го отстраниме твојот тековниот елемент од вашиот лаптоп и да ја споредите со сликата прикажани со нас. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. (3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас.

Други карактеристики

Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Бренд Име:
YINWEITAI
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
AFB
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
SU
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Најдобри понуди