Германската Армија Железен Крст Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Трендовски Крос Мотор Biker Мажите Прстен трговија на Големо SWR0304A

Германската Армија Железен Крст Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Накит, Трендовски Крос Мотор Biker Мажите Прстен

DEN 170.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
STBZCXH
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
SWR0304A
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Прстен големини(НИ големина):
#7 #8 #9 #10 #11 #12 #13 #14 #15
is_customized:
Yes

Најдобри понуди