S610 Пред Wiper Ножот и RearWiper Рака Нож за АКУРА RDX (2007-2014), 14 задните wiper ножот за АКУРА RDX

S610 Пред Wiper Ножот и RearWiper Рака Нож за АКУРА RDX (2007-2014), 14 задните wiper ножот за АКУРА RDX

DEN 384.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

Одлуката на нас е финалето.Ви благодариме!
За АКУРА RDX
Година : 2007-2014
Возачот Големина : 26"(650 MM)
Патникот Големина : 16"(400 MM)
Задните Wiper Големина : 14"(350 MM)
Производ Детали
Пред Wiper Шоу
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Задните Wiper Сечилото Шоу
Посебни пластични+Стаклени влакна скелет. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. Бесплатен превозот за да одберете земји.киселина proog.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. ТЕРМИНИ : 1.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.Нека дупка стави во завртка колумна, цврсто
фиксна тоа со ореви, а потоа се стави на капакот.

Други карактеристики

Објектот Должина:
RHD, LHD
боја:
S610, S610 14B, S510 Б 14B, Б 14B, 14B
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Име На Модел:
S610+Б-14B
За Возило Брендови/Модел:
Акура
Акура RDX-Година:
2010,2009,2014,2007,2008,2011,2012,2013
Бренд Име:
JOYVIEW
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Акура Модел:
RDX
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
26+16 (ИНЧИ)
ЗАДНИТЕ WIPER ГОЛЕМИНА:
14 (ИНЧИ)
Година:
2007-2014
Автомобил Направи:
ЗА АКУРА RDX

Најдобри понуди