Торба повторно топла популарни најдобро продаваните девојка мини гроздобер кеси дама крст-тело рамо чанти женски мали гласник кеси

Торба повторно топла популарни најдобро продаваните девојка мини гроздобер кеси дама крст-тело рамо чанти женски

DEN 264.00
 

Тековен
Количина на стоки

Торба повторно топла популарни најдобро продаваните девојка мини гроздобер кеси дама крст-тело рамо чанти женски мали гласник кеси

Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Големина:
Mini(Max Length
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Затворање Тип:
маска
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Големина:
21*26*7cm

Најдобри понуди