Трговија на големо многу 20PCS Тибетската сребро шарм монистра суспензија метал Ангел шарм приврзоци за изработка на накит

Трговија на големо многу 20PCS Тибетската сребро шарм монистра суспензија метал Ангел шарм приврзоци за изработка

DEN 158.00
DEN 264.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Превозот на плаќање не се враќа. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.
Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања
Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Плаќање прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. pls waitting трпеливо. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
1
боја:
антички сребрен
Големина:
1 mm @
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Модел:
y1
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди