Опрема-кутија Моторни TJP37RGA24.9I-Z6068 24V DC 200RPM Опрема за Намалување на Мотор

Опрема-кутија Моторни TJP37RGA24.9I-Z6068 24V DC 200RPM Опрема за Намалување на Мотор

DEN 581.00
DEN 708.48
 

Тековен
Количина на стоки

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. И ние ќе го прават истото.9 I-Z6068 24 V DC 200 RPM Опрема за Намалување на Мотор
Спецификација :
Име На Производ : Опрема Мотор
Модел : TJP37 RGA24. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
Гаранција и Гаранција :
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 37mm / 0. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас.
Други Политики :
1. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Опрема-кутија Моторни TJP37 RGA24. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.96"
Вкупната Должина(Прибл.
Само-услуга Шопинг Процес :
.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 207g
Пакет : 1 PC
Превозот :
1.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
200RPM
Напон(V):
24v DC
Број На Модел На:
TJP37RGA24.9I-Z6068
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди