10pcs/многу Druzy кристално Зголеми geode кварцен камен pendant neckace 50mm секој druzy камења шарм ѓердан

10pcs/многу Druzy кристално Зголеми geode кварцен камен pendant neckace 50mm секој druzy камења шарм ѓердан

DEN 1184.00
DEN 1286.40
 

Тековен
Количина на стоки

Враќање & Размена На Полицијата :
Ние сме многу убедени дека нашите објект ќе ги задоволи и надмине вашите очекувања.
Превозот :
1.
Плаќање :
ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union, Paypal, VISA. Ако ви треба брз начин, ве молиме изберете EMS, DHL, UPS-от или ТНТ, тоа ќе потрае 3-5days на пристигнување, addtional товарни цена е 20 ДОЛАРИ. Објектите обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени за испраќање надвор. Сите слики биле направени во дневна светлина.
Опис :
Материјал : Аметист Кристал Рок
Шарм Облик : слобода форма
Квалитетот Одделение : АА
Големина : околу 50mm секој
Количина : 1strand, тежината е проценет како форма на секој еден од нив не е фиксна
Пакување :
Завиткани воздух балон лист и потоа се пакува во меур mailer. За НАС :
Ние специјализирани во Полу Скапоцен Камен/скапоцен камен монистра повеќе од 10 години и имаат богато искуство за дизајн и монистра. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Сепак, ако поради некоја причина не сте целосно задоволни, како што објектот има проблеми со квалитетот или оштетени во транзит и така натаму. Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CL0117
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобри понуди