Resettable Индуктивен Дигитални Tacho Час Метар Tachometer За Мотор Морски Брод АТВ моторни санки Генератор за Трева РЛ-HM032R

Resettable Индуктивен Дигитални Tacho Час Метар Tachometer За Мотор Морски Брод АТВ моторни санки Генератор

DEN 3415.00
DEN 4435.20
 

Тековен
Количина на стоки

На SVC функција на tachometer е да се потсетиме во право време. На час метар покажува вкупно часови и делумно време акумулирано. Делумно мерењето може да се гледа и ресетирање со притискање на копчето. Она што е повеќе најдобро е дека tach час метар може да снима мотор МАКС.
Бензински мотор бара одржување во право време, па како да се гаранција за добра изведба. Ова време може да се постави од страна на корисникот. & Сонцето. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници.
За Превозот
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Тој има подолг животен век отколку на tach час метар која батеријата не може да биде заменет. Тоа е идеално бројач на вртежи за Paramotors, Microlights, Морски Мотори - Inboards и Outboard. Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изберете соодветен производ линк или контактирајте со нашиот Сервисен Центар.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација. Ние ќе ги пратите на испорака информации и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. Долго време високи ВРТЕЖИ во минута ќе го направи мотор оштетени.
За Гаранција
1. Различни бренд, различни ограничен ВРТЕЖИ во минута. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот ја откажете. Нашата цел е задоволството на клиентите. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Тоа има патент и во Кина и во сад . Ако ви требаат информации во однапред или да ве потсетам на тој ден, за промотивни активности, ве молиме да ни остават порака. ВРТЕЖИ во минута ,како и поставување на overspeed предупредување функција, освежете го оценувате може да се постави 0.

Други карактеристики

Објектот Должина:
7.5cm
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
час метар/tachometer
Име На Модел:
РЛ-HM032R
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
3.7cm
Објектот Тежина:
98g
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
1.3cm

Најдобри понуди