За Meizu M6 Забелешка LCD Екран+Допир Digitizer Гаранција на Оригинални Екран Замена За Meilan Забелешка 6+Алатки

За Meizu M6 Забелешка LCD Екран+Допир Digitizer Гаранција на Оригинални Екран Замена За Meilan Забелешка

DEN 2879.52
 

Тековен
Количина на стоки


i Partsupplier Ltd Топло Добредојде!
Вистински Производ Фотографии! Вистински опис!
Повеќе од 5 години на индустријата искуство!
Врвен Квалитет, тестирани еден по еден пред превозот!
[Вид Забелешка : ]
Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме не го отворите спор случајно , во спротивно ќе биде снимен како лоши кредити од страна на нас, Aliexpress, и исто така од Кина Продавачи на Шампионите. И да биде блокиран.
За Meizu M6 Забелешка LCD Дисплеј+Екран на Допир за 100% Оригинални Нови Тестирани Digitizer Стакло Панел Замена За Meilan Забелешка 6+Алатки
1. 100% Нови LCD Дисплеј + екран на Допир Панел Екран Сензор за Meizu M6 Забелешка, Meilan Забелешка 6 .
2. Овој објект е да Собрание Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи телефон Екран.
3. Секој Екран има се проверуваат и тестираат добро пред превозот.
4. Објектот нема да биде иста како во сликите цело време, бидејќи тоа не е секогаш во исто производство на серија, и понекогаш фабриката ќе се подобри техника на изработка за да се направат промени. Затоа, тоа е нормално, немојте да се грижите дека ако постои мала разлика.
Пакет Се Вклучени :
1 * За Meizu M6 Забелешка LCD дисплеј на допир
1 * Алатки Поставите Како Подарок
1 * Лепило
Вид Забелешка :
1. Сите мобилни телефони поправка делови ние продажба се проверуваат и пред да го испрати.
2. Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини за да го инсталирате, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да ред оваа точка.
3. Ние не ќе биде одржана одговорност за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови

Други карактеристики

боја:
Бела
Бренд Име:
iParto
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
LCD Комплет:
Yes
Број На Модел На:
За Meizu m6 Забелешка, Meilan Забелешка 6 5.5
is_customized:
Yes
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.300kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
21cm x 16cm x 11cm (8.27in x 6.30in x 4.33in)

Најдобри понуди