Хром Метал 60W Пред Куршум Светлата за Харли Софтејл Дуна Спортските Нови

Хром Метал 60W Пред Куршум Светлата за Харли Софтејл Дуна Спортските Нови

DEN 1719.00
DEN 1848.96
 

Тековен
Количина на стоки

)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу.
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.7"
-Нишка Големина : 10мм
- Навој Дијаметар : 8mm
Fitment :
Одговара на повеќето од Метрика Велосипеди / Харли Велосипеди / Круизери / Choppers / Custom Мотоцикли
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
- 1 X светлата
sku : XF140632-E
За Превозот
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
TCMT
Модел Бр.:
XF140632-E

Најдобри понуди