Бесплатен Превозот HTD537-3M-9 заби 179 ширина 9mm должина 537mm HTD3M 537 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD537-3M-9 заби 179 ширина 9mm должина 537mm HTD3M 537 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето

DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 30мм,35mm,40mm,45mm . Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Други карактеристики

Број На Модел На:
HTD 3M
Тип:
времето појас
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
материјал на појас:
Гума
Должина:
537
боја:
Црна
Ширина:
9mm
Забите број:
179
Теренот:
0.118(3.00 mm)
Појас За Висина:
0.095(2.41 mm)
Забот Висина:
0.046(1.17 mm)
Количина:
5pcs
is_customized:
Yes

Најдобри понуди