ZYG-D4810 DC 3-32V на AC 24-480V 10A Јасно се Покрие Една Фаза Цврста Состојба Реле

ZYG-D4810 DC 3-32V на AC 24-480V 10A Јасно се Покрие Една Фаза Цврста Состојба Реле

DEN 484.00
DEN 509.76
 

Тековен
Количина на стоки

Име на производ Цврста Состојба Реле Тип ZYG-D4810 Текст DC 3-32 V Излез AC 24-480 V 10 A 50/60 Hz Фаза 1 Завртка Терминал 4 Одредување Дупка Кол 4.5 мм/0.14" Одредување Центар Растојание 50мм/2" Вкупната Големина (Прибл.) 59 x 49x 32-милиметри/ 2.4" x 2" x 1.3"(L*W*T) Материјал Пластика, Електрични Дел Боја Јасни, Црна, Сребрена на Ѕвонење Пакет Содржина
1 x Цврста Состојба Реле w Јасно Маска
Опис : Цврста Состојба Реле идеален за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола. Висок reliabily, компактни димензии, голем дел за температура контролер и други машини систем за контрола.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4

Најдобри понуди