Екструдиран пластични заварување пиштол EX2/EX3 рачен пластични екструдер пиштол електрично заварување факел 220V 1PC

Екструдиран пластични заварување пиштол EX2/EX3 рачен пластични екструдер пиштол електрично заварување факел

DEN 70224.00
DEN 73920.00
 

Тековен
Количина на стоки


Екструдиран пластични заварување пиштол EX2/EX3 рачен пластични екструдер пиштол
електрично заварување факел 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
EX2
Напон : 220 V
Моќност : 3000 W
Материјал : PE / PP
Заварување ширина : Φ3 / 4mm
Истиснување волумен PEΦ3-4 : 1.5-2.2 kg / h
Истиснување износ PPΦ3-4 : 1.5-2.2 kg / h
Големина : 505 * 135 * 420mm
Тежина : 6.4 kg
EX3
Напон : 220 V
Моќност : 3000 W
Материјал : PE / PP
Заварување ширина : Φ3 / 4mm
Истиснување волумен PEΦ3-4 : 2.4-3.4 кг / h
Истиснување износ PPΦ3-4 : 2.4-3.4 кг / h
Големина : 640 * 135 * 420mm
Тежина : 6.9 kg
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Други карактеристики

Должина:
EX2, EX3
Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
заварување факелот
Број На Модел На:
EX2/EX3
Заварување Тип:
Екструдиран пластични заварување пиштол
Број На Производ:
FL2065
Напон:
220V
моќност:
3000W
Материјал:
ЈП / ПП
Заварување ширина:
3 / 4mm
EX2 Истиснување за јачина на ЈП 3-4:
1.5-2.2 kg / h
EX2 Истиснување износ PP 3-4:
1.5-2.2 kg / h
EX3 Истиснување за јачина на ЈП 3-4:
2.4-3.4 кг / h
EX3 Истиснување износ PP 3-4:
2.4-3.4 кг / h

Најдобри понуди