S610 26+19 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА 2004-2008 2009 2010 2011 2012 2013 АКУРА TL, ВИСОК КВАЛИТЕТ на АВТОМОБИЛ ветробранското стакло WIPER

S610 26+19 АВТОМОБИЛ WIPER СЕЧИЛОТО ОДГОВАРА ЗА 2004-2008 2009 2010 2011 2012 2013 АКУРА TL, ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 872.00
DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки

Предмети се испраќаат само по уплата.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние можеме да брод на објекти преку други курир.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. ПОВРАТНИ информации : 1. За испорачување непречено и брзо. Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел. Бесплатен превозот за да одберете земји.Ви благодариме!
За Акура TL
Година : 2004-2013
Возачот Големина : 26"(650 MM)
Патникот Големина : 19"(475 MM)
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред) ( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B Оценки ) Производ Детали
Wiper распаѓање мапа
Ленти Заштитник
процесот на производство и производ во согласност и флексибилни
Динамичен дизајн
Притисокот е повеќе униформа,Нула тест подобро,Блиску со стакло
Интерфејс Тока
основата е простор цинк легура интерфејс,материјал стабилна и цврста
Сите сезона перформанси
Безбедност Чистота Тишина
Производ Ефект
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат.

Други карактеристики

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Акура TL-Година:
2012,2006,2011,2008,2007,2009,2013,2010,2004,2005
За Возило Брендови/Модел:
Акура
Бренд Име:
JOYVIEW
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Име На Модел:
S610
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Акура Модел:
TL
Големина:
26+19 (ИНЧИ)
Објектот Должина:
68 cm
Година:
2004-2013
Автомобил Направи:
ЗА Акура TL

Најдобри понуди