бесплатен превозот гитара маслото платно отпечатоци Музика тема отпечатоци сликарство ѕид уметност за спалната соба декорација слика на платно

бесплатен превозот гитара маслото платно отпечатоци Музика тема отпечатоци сликарство ѕид уметност за спалната

DEN 327.00
DEN 545.28
 

Тековен
Количина на стоки


Бидејќи на мерење проблеми, постои големина грешка во рамките на прифатливо опсег . Ви благодариме!
1. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса. Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2. ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе .
TY20987
TY20988
TY20989
TY20990
Ова е само платно printings, Ако треба како оваа рамка, Можете да користете го овој линк да го стави на ред. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини.
Детали
1. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket). Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. ви благодариме
1.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
TY20987, TY20988, TY20989, TY20990
боја:
size8X12inch, size12X16inch, size12X18inch, size16X20inch, size16X24inch, size18X27inch, size20X24inch, size20X30inch, size24X32inch, size24X36inch, size36X48inch
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
TY2-0987
Тип:
Платно Printings
Стил:
Пастирски
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Количина:
1pcs

Најдобри понуди