3kg Електронски Кујнски Ваги 3000g 0.1 g Дигитални LCD Нерѓосувачки Челик Маса Скала Храна Мерење Рамнотежа Cookie Алатки Со Послужавник

3kg Електронски Кујнски Ваги 3000g 0.1 g Дигитални LCD Нерѓосувачки Челик Маса Скала Храна Мерење Рамнотежа

DEN 883.00
DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.1 g • Мерење единици : g/мл/ozt/dwt/ct/gn • Копчето функција : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, ЕДИНИЦА, КОМПЈУТЕРИ, TARE Пребројување на функцијата,25/50/60/75/100 КОМПЈУТЕРИ • Моќност : 3x AA Батерии(Не се вклучени) • Powered by DC адаптер(4.

Други карактеристики

Број На Модел На:
dm3
Дисплеј Тип:
LCD
Капацитет:
3KG
Бренд Име:
CHANGXIE
Точноста:
0.1
Номинална Оптоварување:
3KG
Големина:
160(L)X125(W)X38(H)mm
Тип:
Медицински / Лична Скала
Напојување:
АА*3 или DC адаптер
is_customized:
Yes
Номинална Оптоварување:
3000G

Најдобри понуди