Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led Драјвер за E27/GU10 Светлина центарот на Вниманието Трансформатори 8W 9W 10W 11W 12W Напојување CE

Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led Драјвер за E27/GU10 Светлина центарот на Вниманието Трансформатори 8W 9W

DEN 429.12
 

Тековен
Количина на стоки


Ќе ни биде мило да ги поправи сите проблеми што можат да го имаат. Ви благодариме и среќно!
.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот Адреса е Точна.
Кога испораката е одложен или предмети се оштетени за време на испорака, ве молиме ни e-mail.
Ние се стремиме да биде од 5 ѕвезди продавачот и сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.8 фактор на Моќ 0.
Сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само. Ние сакаме ова да биде позитивна трансакцијата за вас!
Ако имате било какви прашања, ве молиме распрашајте се пред наддавање.6 Led Драјвер за E27/GU10 Светлина центарот на Вниманието Осветлување Трансформатори 8 W 9 W 10 W 11 W 12 W Напојување
Модел д-р-ASM-8-12 X1-јас Влезен Напон AC85-265 50/60 Hz Излезниот Напон DC24-43 V Излезна Струја на 300m A Моќ 8-12 W Ефикасност 0. Ние сме тука да ви помогнеме.
Ако сметаш дека треба да ја напушти неутрален или негативен фидбек првин,
ние ќе побара од вас да се јавите ни се на прво па ние може да се обиде да се поправи сите проблеми или несогласувања.)
- Ако не можете да добиете пост по 35 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно .
Ако не може да ни остави 5 ѕвезди на сите четири на НСД е ве молиме контактирајте со нас.
Купувачи треба да се обрне S&H повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас).
Доколку не сте задоволни, ве молам дозволете ми да знам и можете да го вратите во првобитна состојба преку воздух препорачана пошта во рок од 7 дена од денот на вашиот прима објект за целосно враќање на средствата.Бесплатен превозот (8-12) x 1 W PC : 0. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Од Воздухопловната : За 7-35 работни дена до Друга Земја. Ние само брод потврдените адресата наведена
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
Од Воздухопловната : За 7-25 работни дена да АУ, велика БРИТАНИЈА, СР Германија.
Ние ќе го провериме секој објект јасно пред да се испраќаат надвор.
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.
Обичните услуга во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Постојан Струја
Излезниот Напон:
DC24-43V
Влезен Напон:
AC85-265V
Гаранција:
3 Години
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Влезниот Сигнал:
AC
Бренд Име:
MERUEM
Број На Модел На:
BL-Д-Р-ASM-8-12X1-ЈАС
Повратен Сигнал:
DC
Тежина:
20g
Материјал:
pcb
Тип:
Внатрешен Диск
is_customized:
Yes

Најдобри понуди