Поставен Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1636

Поставен Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1636

DEN 903.00
DEN 1411.20
 

Тековен
Количина на стоки

За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.90 /парче
.
Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки/Прстен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ZJYBXF
Број На Модел На:
HD1636
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Зелена/Злато
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди