Wolfsay Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер Случај Кожен Паричник Телефон Торба сфор Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер Покрие Redmi Забелешка 5A Про Fundas

Wolfsay Xiaomi Redmi Забелешка 5A Премиер Случај Кожен Паричник Телефон Торба сфор Xiaomi Redmi Забелешка 5A

DEN 177.00
DEN 201.12
 

Тековен
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Број на модел] : За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Премиер Случај 5.5 инчен
[Материјал] : Направени Од Високо Квалитетна Кожа+Силикони
[Функција] : Жена'Style + Мека TPU+ Мода Шема + Олеснување
[Функција] : Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се купувачот одговорност.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Ние ќе брод во 1-4 дена по расчисти исплата (со исклучок на викенд и државни празници). Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има никакви дефекти.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди со пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било какви прашања или грижи во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Други карактеристики

Бренд Име:
Wolfsay
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 5A
дизајн:
Обична,Спорт,Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Гроздобер
Големина:
Phone Case For Xiaomi Redmi Note 5A Prime 5.5 inch
дизајн стил:
Телефон Покритие За Xiaomi Redmi Забелешка 5A Про
Материјал:
Синтетички Кожа мала тежина гума, Силикони TPU Мека Гел
функција 1:
Заштитете го вашиот телефон од нечистотија,гребнатини
Карактеристика 2:
Мирување на функцијата и Паричникот стил
Стилот 1:
Направени на СТП кожа со мека обвивка од надвор
Стил 2:
Изработен од мека гума да го држите телефонот на внатрешната
Бои:
Skyblue Розова Кафена Црна, Виолетова Сива
се вклопи во толпата:
бизнис Мажи мода жени човек Популарни жена девојка момче

Најдобри понуди