Механички Час Метар За Генератор Мотор Дизел Мотор Брод Генератор DC 6-50V Бесплатен Превозот

Механички Час Метар За Генератор Мотор Дизел Мотор Брод Генератор DC 6-50V Бесплатен Превозот

DEN 2905.00
DEN 3772.80
 

Тековен
Количина на стоки

Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Нашата цел е задоволството на клиентите. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
За Гаранција
1. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. & Сонцето. Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
Ова може да се користи на сите моторот и машини со AC или DC моќност.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесна инсталација, долг живот,итн. & Јавен празник исклучени. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб. Ако сте трговец, можете да ни испратите порака или контактирајте со нашиот Сервисен Центар, добра цена и нови производи предлози ќе бидат дадени. Во светот Превозот(Освен некои земји).Тоа е моќен времето систем и некои други уникатен дизајн.
За Купување
1. овие трошоци се купувачот одговорност.
За Превозот
1. Можете да го купите директно со кликнување на платформа.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , итн.
Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-HM001 Механички Час метар. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Попуст ќе биде даден многу наскоро. или, можете да изберете да имате замена.

Други карактеристики

Објектот Должина:
5.3cm
Име На Модел:
РЛ-HM001
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
3.1cm
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
3.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
час метар
Бренд Име:
runleader
Објектот Висина:
2.7cm

Најдобри понуди