STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery тркало на автомобилот центар гром трговија на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery тркало на автомобилот центар гром трговија на големо,Бесплатен

DEN 576.00
 

Тековен
Количина на стоки

3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. По двете тебе и мене потврди проблеми. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Уживајте во вашата шопинг. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или испратете уште една нова една за да ви. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди