Висок Квалитет на Година Нови Пристигнувања во текот на Повик Polka Точка Врски за Мажи Вратоврска Мода 4CM Тенок Слаби Вратоврска Мулти-боја Gravata Подарок КУТИЈА

Висок Квалитет на Година Нови Пристигнувања во текот на Повик Polka Точка Врски за Мажи Вратоврска Мода

DEN 728.00
DEN 1138.08
 

Тековен
Количина на стоки


За Повратни Информации :
Ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Ние ќе се потрудиме да ви послужи ,
Ве молиме наддавање со доверба! Ви благодариме!
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Ние сме искрени продавачи. Ако сте задоволни со купувањето
и нашата вкупна услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со
целокупната Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5. тим пред превозот !
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Производ Детали
За Нас
Ние сме професионална снабдувач .
Постојат многу други Модели, Доколку сте заинтересирани, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте
нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние не може да гарантира пристигнување време. Вашиот коментар е
многу важно во нашите бизнис успех.
Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го
преглед на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Ние ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, потребни се околу 15
-35 работни дена за НАС, CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, околу 30-45 работни дена да го други
земји, превозот може да се под влијание на празници, настани и други
Неизвесности. Ако не им се допаѓаат на
навидум долго превозот време, ве молиме контактирајте ме за се изразат услуги.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Бренд Име:
Manoble
Материјал:
Полиестер,Lycra
Големина:
One Size
Број На Модел На:
LDC117D
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
is_customized:
Yes

Најдобри понуди