Т орев Чекан Главата Зацврсти Орев М8 Конектор за 40 серија Слот Ритам 10 CNC DIY ДОДАТОЦИ

Т орев Чекан Главата Зацврсти Орев М8 Конектор за 40 серија Слот Ритам 10 CNC DIY ДОДАТОЦИ

DEN 504.00
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Никел Позлатен Челик
Се користи за : поврзување Т навртки или другите со жлебови за алуминиумски профил за лесно и безбедно.
Функција : Зацврсти

Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Метал Заклучување Ореви
Број На Модел На:
M8

Најдобри понуди