FOXMOTHER Нови Лесни Мека Сиво Зелено Црна Птица На Дрво Гранки Јамка Бесконечност Шамија Жени

FOXMOTHER Нови Лесни Мека Сиво Зелено Црна Птица На Дрво Гранки Јамка Бесконечност Шамија Жени

DEN 302.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот И Предавање
Сите објект се испраќаат преку Кина Пост Услуга во рок од 2 работни дена откако уплатата се населиле.
Сите се враќаат на поштенски трошоци ќе биде одговорност на купувачи под сите околности.Можете да користите било која од нив ви се допаѓа. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот. Посебни ситуации се испита од случај до случај.MOQ е 1000 компјутери за вашиот дизајн .
Политика За Наплата
Сите продажни се конечни.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка.Примерок време : 10 дена
5. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.
Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ние, исто така, може да се направи на производи според вашиот дизајн или големина.
Реконструкцијата се општо земено не се издадени.
Ако вашето сакате брз време на испорака ,pls изберете DHL/UPS/ФЕДЕКС /ТНТ од вашиот товар такса. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас,ние ќе ги реши проблемите додека не се satisfired со нашите производи и услуги.Стоки Испорака време : 20-30 дена
ИЗЛОЖБЕН САЛОН СЛИКА
ФАБРИКАТА СЛИКА
Плаќање
Ние прифаќаме moneybookers, Money Gram и westernunion,Зачувам .
Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа.
FOXMOTHER Нови Лесни Мека Сиво Зелено Црна Птица На Дрво Гранки Јамка Бесконечност Шамија Жени
(1)Материјал : Viscose
(2)Големина : 90cm*180cm (Тоа ќе има грешка за Големината,Можеби тоа не е extactly)
(3 )Боја : Како На Сликата
1.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
FOXMOTHER
Марами Должина:
135cm-175cm
Материјал:
Viscose
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
OP08
Марами Тип:
прстен
Материјал:
Viscose
боја:
Сиво Црна Морнарица
Стилови:
птица дрво
Големина:
90*180cm

Најдобри понуди