Рачно изработени од Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Сребрена Боја Месинг Јадро, Мешана Боја, 14x8mm, Дупка: 5mm

Рачно изработени од Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Сребрена Боја Месинг Јадро, Мешана Боја,

DEN 585.00
DEN 780.00
 

Тековен
Количина на стоки


Рачно Изработени Од Стакло Европската Монистра, Голема Дупка Монистра, Сребрена Боја Месинг Јадро, Мешана Боја
Големина : за 14mm во дијаметар, дебелина 8мм, дупка : 5mm.
Својата голема дупка совршено се совпаѓаат со европските синџири, змија синџири, широк кожа laces и коноп twines, плетенка ткаенина ленти, влакна кабли и други stringing материјали со широк дијаметар да се зголеми вашиот дизајн можности.

Други карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
GPDL25Y-M
Објектот Тежина:
702 g
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Стил:
Европски стил
Обликот:
rondelle
Употреба:
Монистра
фацетирани:
фацетирани
јадро:
Сребрена Боја Core
единица:
100pcs
Материјал:
Стакло+Месинг Core

Најдобри понуди