бесплатен превозот Музички Перформанс маслото платно отпечатоци суд слика маслото на платно дома декорација слика

бесплатен превозот Музички Перформанс маслото платно отпечатоци суд слика маслото на платно дома декорација

DEN 327.00
DEN 545.28
 

Тековен
Количина на стоки

Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Предмети ќе биде предаден за 3-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас. Ви благодариме!
1. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност повеќе од 100 ДОЛАРИ. Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини. Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошите временски услови или царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет, но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 20 дена или повеќе . Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Должина е подолго од 24 инчи, на парцела е премногу долго, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail одби да го прифати, така се повеќе од 24 инчи. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка штета превозот, ова платно печатење на слика е без рамка,но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно.
на пример 36 X48inch, 40 X60inch, 48 X72inch ќе испрати express , испрати изразуваат различни во зависност од различните земји. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби, или ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го решат тоа. Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката. Ако вашата цел повеќе од 100 нашите ќе ви испрати на парцела од експрес испорака!
2.
Детали
1. Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен НАС(преку epacket).

Други карактеристики

Големина (Инчен):
8X12, 12X16, 12X18, 16x20, 16X24, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Бренд Име:
Оу Li Da Уметност
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Станот
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Број На Модел На:
HD-2280
Стил:
Класичен
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Предмети:
Портрет
Техника:
Спреј Сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени

Најдобри понуди