Топла Продажба,Сина, Црна Обтекател Кит За BMW K1200S Обтекател 05-08 К 1200S 2005-2008 година K1200 S 05 06 07 08 ABS пластика Мото Маска

Топла Продажба,Сина, Црна Обтекател Кит За BMW K1200S Обтекател 05-08 К 1200S 2005-2008 година K1200 S 05 06

DEN 20474.00
DEN 21552.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние го правиме боја(дизајн) е многу блиску до слики на интернет, но не може да биде иста (не ОЕМ) ,Сите пазарот се такви; Ние може да ви ги испрати фотографии за да го потврдите пред превозот, ако имате оваа потреба,Цел и повратни информации до нас.
Некои Обтекател колекции не вклучуваат Резервоарот маска + Задниот поклопец ,Но ако имате потреба од нив,ве молиме контактирајте со нас
Боја Работа : Ние сме Висок Квалитет на Боја Работа,ако треба гол unpainted обтекател ќе биде поевтина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Нашиот квалитет за контрола на е ненадмината.За BMW K1200 S 2005-2008 година Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска /Спорт Велосипед Bodyworks Материјал : Високо Квалитетен ABS Пластика Бренд : За BMW ОПИС : За BMW K1200 S 2005-2008 година Мотоцикл Маска За BMW K1200 S 2005-2008 година Мотоцикл Bodyworks За BMW K1200 S 2005-2008 година Спорт Велосипед Телото колекции Специфики : .Пред-Drilled за Прецизност Fitment .Висок Квалитет На Paint Job .
Тоа ќе потрае некое време да се производството,Нарачките ќе биде транспортирана од по 7-20 дена кога ние примање на исплатата. Инаку,ние ќе го следат слики на онлајн шоу за производство, оваа услуга е бесплатна.
Шприцоване : 100% fitment, со Врвен Квалитет ABS Пластика,поскапи Компресија Мувла : Brand new резервни Обтекател (не ОЕМ), 93% се исто fitment како оригиналниот обтекател, Можеби треба да направите некои корекции, така што може да биде инсталирана совршено , Ние препораки можете да одат на професионални мотоцикл поправка продавница за да инсталирате обтекател комплет.Произведени со користење Компресија Мувла Технологија .Вклучува Топлина-Shield Технологија .Вклучуваат Слободни Ветробранското Стакло
Ако ви треба Универзален Мотор Обтекател Завртки Завртки за Полнење ,
- За нас -
Ние Сме Локација Во Гуангжу -Најголемиот Додаток На Пазарот Во Кина.
Ние сме најголемиот мотор обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас.
БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
55inch
Бренд Име:
ROKALAM
Име На Модел:
K1200S
Објектот Ширина:
23inch
Објектот Должина:
33inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg
квалитет:
Висок
is_customized:
Yes

Најдобри понуди