2017 Нови Пристигнување Жените Ballroom Танцува Фустан Се Зголеми/Бела/Жолта/Сина/Розова Ballroom Танцува Здолништа Дама Ballroom Танцување Фустани

2017 Нови Пристигнување Жените Ballroom Танцува Фустан Се Зголеми/Бела/Жолта/Сина/Розова Ballroom Танцува Здолништа

DEN 3286.56
 

Тековен
Количина на стоки


Големина(единица : cm) во Градите, Половината Хип Фустан S 80 60 80 128 M 84 64 82 L 129 88 68 84 130 XL 92 72 86 131 XXL 96 76 88 132 1cm=0.393 инчен

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQ19003
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Жените Ballroom Танцува Фустан
Материјал:
Spandex & Висока густина предиво & Газа & Кристал
Вклучуваат:
Фустан & Јака & Рака носат
За:
Ballroom / Џез / Валцер / Танго / Fox-кас jigs
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
Бои:
Розова боја / Бела / Жолта / сино Езеро

Најдобри понуди