UMCHO 10.7 кт Природни Аметист Гранат Прстен Различни скапоцен камен Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Прстени За Жените парична Казна Накит

UMCHO 10.7 кт Природни Аметист Гранат Прстен Различни скапоцен камен Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Прстени

DEN 1076.00
DEN 1793.28
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : UMCHO
Скапоцен Камен : Природни Гранат& Аметист
Главниот Камен Тежина, Големина : Прибл.6*8/5*7mm(10.7 кт)
Камен Јасност : VVS
Камен Боја : Црвено & Виолетова
Камен Сечење На : Многу Добро
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : Околу.2.15 g
Камен Создал Метод : Природни
Камен Потекло : Бразил
Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок. Ние ќе направиме се најдобро за контрола на ризик од добивање на доход,но не сме 100% сигурни дека за да се избегнат какви било даноци.
1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.За било која причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот. 1.Ако не сте задоволни со нашата накит и услуга,ние ја цениме позитивни повратни информации со 5 ЅВЕЗДИ.
2.Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.Ние ќе ги направи сите да се понуди подобро решение и да ги задоволи конечно.

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Аметист
Бренд Име:
Umcho
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
RUJ027A-1
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Сертификат Број:
102026069019675
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
овална
Повод:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
кориснички:
Прифати Личен кориснички
подарок:
Роденденски Подарок/Ден на Мајката Подарок/Вљубените Подарок
Други Стил:
Модерни,Елегантни,Уникатен
авто-производ:
Парична Казна Накит/Support Трговија На Големо
Пакување:
Ви даде исклучителен кутија за слободни
превозот:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди