(Дијаметар 12mm,Должина:150mm) 6 50pcs/многу оков за Мебел Кујната Кабинет Рачка, Бар Повлече Справи со не ' Рѓосувачки Челик, Т Рачки

(Дијаметар 12mm,Должина:150mm) 6 50pcs/многу оков за Мебел Кујната Кабинет Рачка, Бар Повлече Справи со не

DEN 2734.00
DEN 3072.00
 

Тековен
Количина на стоки

: 96 MM
Пакување : независен , транспарентен кеси
Стандард : 2.
Ако имате потреба да контактирате со мене, да ми даде добра оценка!!!!!
.
Сите производи да се врати мора да има нивната целосна оригинална спакувани материјали. 2, Австралија и Канада купувачи : ако треба да брзо да добиете, ве молиме изберете стандардна превозот, околу 10 до 15 дена примени, мора следење на број. 5, ако треба да брзо да добиете, ние можеме преку DHL пратката, но треба да плаќаат екстра транспортни трошоци.
Наплата & размена не се вклучени превозот и ракувањето со обвиненија
Јас многу се грижат за вашето мислење, да се потрудиме да ги задоволат вашите барања. Елегантни и елегантен нерѓосувачки челик хардвер е разноврсна и работи добро со било мотив.
Ние прво на сите, врз основа на хипотезата за обезбедување на квалитет за да ви даде најмногу повластен цена.4 cm завртка 2
Излегува по инсталацијата : 32-МИЛИМЕТРИ
шупливи/солидна : шупливи
Завршувањето На : Полирање
Превозот : 1, сад купувачи : преку USPS предаден на сад, околу 10 до 15 дена примени, мора следење на број. 3, други земји и региони ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост , тоа ќе потрае околу 25 до 35 дена да се добие, мора следење на број.
Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за обработка на центар, со добар квалитет и цена има предност во светот!
Ние ги користиме EBAY како прозорец, во надеж дека пријатели од целиот свет за да ги видите нашите нерѓосувачки челик се справи со производи, ако ги купите голем број на, ве молиме контактирајте ме!!!!!!!
Сад,Русија купувачи : Бесплатно со Брза Испорака , За 10 дена да стигнат до
Канада,Велика Британија,Франција,Австралија купувачи : купи >$30,бесплатно со брза испорака, За 10 дена да стигнат до
Производ Вовед : Ако сте во потрага за кабинетот повлекува дека се чисти линии, модерен стил и вечна жалба, не гледам подалеку од ова Т-бар кабинет се повлече. 4, доколку повеќе од 45 дена уште не сте примени предмети, ве молиме контактирајте ме, да ви даде наплата без причина.
Производ Функција : Европски стил кујната кабинет се справи со 100% од нерѓосувачки челик материјал Стилски нерѓосувачки челик бранеа никел заврши (Натпревар со повеќето од нерѓосувачки челик заврши апарати) Ласерски ивица дизајн на Монтирање на завртката е вклучена кабинетот се справи со не е солидна, Е шуплива цевка
Спецификација За Производ :
Должина : 150mm
Diametre : 12 MM
Материјал : Нерѓосувачки Челик
В.

Други карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
96mm
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
6
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
12mm
По завршувањето:
Полирање
Теренот-Ред:
96mm
Материјал:
Шупливи Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди