Uloveido Пурпурна Кристал Жените Прстен Сребрена Боја Накит за Подарок Девојка Ангажман Прстени Цвет Bague Femme Bijoux J635

Uloveido Пурпурна Кристал Жените Прстен Сребрена Боја Накит за Подарок Девојка Ангажман Прстени Цвет Bague

DEN 255.00
DEN 340.32
 

Тековен
Количина на стоки

Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Тогаш проверете го следново фото
Виолетова Кристал Жените Прстен Сребрен Накит за Подарок Девојка Ангажман Прстени Цвет Bague Femme Bijoux J635
.2 mm Периметар : 57mm 9 : Дијаметар : 19.
П : Како да се измери мојот прстен големина?
А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.
П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?
A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албум
Ве молиме оставете ни го вашето е-маил и ние ќе ви испратиме каталог на сите
2.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.
О : Прво,ве молиме ни e-mail на слики за да 276598151(во)qq.5 mm 10 : Дијаметар : 19.
A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.
Материјал : метал Кристал ЦирконКристал Големина : 6 : Дијаметар : 16.3 mm Периметар : 54.Што ќе правам?
О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на веб-сајтот .
П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.
П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5 mm
Виолетова Кристал Жените Прстен Сребрен Накит за Подарок Девојка Ангажман Прстени Цвет Bague Femme Bijoux J635
Виолетова Кристал Жените Прстен Сребрен Накит за Подарок Девојка Ангажман Прстени Цвет Bague Femme Bijoux J635
Ние ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.5 mm 8 : Дијаметар : 18.
П : Дали ќе го прифати Pay-pal?
А : Жалам,Aliexpress donot работа со Pay-pal,ве молиме да ни испратите e-mail и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.8 mm Периметар : 62.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
3мм,20mm
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
прстен жени
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Материјал:
Кристал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Големина На Прстенот:
19*19 мм
Тежина:
7.63 g
прстен жени:
Ангажирање Прстени
подарок девојка:
Жените Прстен

Најдобри понуди