50G матирано стакло крем тегла,козметички сад,крем тегла со сечење линија сребро капак,Козметички Тегла,стаклено шише

50G матирано стакло крем тегла,козметички сад,крем тегла со сечење линија сребро капак,Козметички Тегла,стаклено

DEN 1580.16
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : CJGS-50 C
материјал : СТАКЛО
големина : 50 G
Целата Висина : 4
Дијаметар : 56mm
Висина на телото : 41mm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50g
Број На Модел На:
CJGS-50C
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
50g
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди