Новиот 2015 слон циркус волумен ќебе, виткање ќебиња, цртан филм фланелен боксери ќебиња, климатизација, тепих нап ќебе

Новиот 2015 слон циркус волумен ќебе, виткање ќебиња, цртан филм фланелен боксери ќебиња, климатизација, тепих

DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Име : фланелен боксери цртан филм тек на тепих
Спецификација : 1 m * 0.75 m
Стил : кафена, сина, розова
Примена : клима уред ќебе, ќебе на паузата за ручек, бебе ќебе, патување се тркалаат на тепих, апарати за домаќинство тепих

Други карактеристики

Големина:
Other
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Пикник,Авион
Сезоната:
Лето
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
123
Бренд Име:
ПРВО ДОМА
одделение:
одделение А
Обликот:
овална
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Други
Шема:
Цртан филм животинско
Постојаност На Боја (Одделение):
Други
Стил:
Цртан филм

Најдобри понуди