маскота wags Куче Маскота Костим за Возрасни Големина Кадифен Куче Куче Mascotte Облека Одговараат на EMS бесплатен превозот

маскота wags Куче Маскота Костим за Возрасни Големина Кадифен Куче Куче Mascotte Облека Одговараат на EMS бесплатен

DEN 14364.00
DEN 15120.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние задолжен малку екстра такса за поголем големина. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот : На производот ќе биде предаден во рок од 1-5 дена.
**Го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Пет ѕвездички позитивни Повратни информации е многу важна за нас.9 стапки) XXL
Производ : brand new
Возрасни Големина : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО Возрасни 5'3"(160cm) до 5'11"(180cm) високи и под 200 кг тежина.Светлина : На главата материјал е EPE, па тоа се направи на главата полесни од картон материјал, и корисникот може да се носат за долго време, и не се чувствуваат многу уморни ,и да не додадете рамо притисок
3.Костимот ткаенини : Ние го избере висок квалитет на ткаенина за нашите костим. Висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
** * Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа. Сепак, нема пораки ќе се сметаат за време на викенди или празници.
Материјал : Глава : EPE (не картон). Пена Костими Рака Мие или хемиско чистење само.

Други карактеристики

боја:
Други
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Животно Тематските Носии
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди