Топла продажба висок квалитет рамен со неврзан кул тексас зголемен тренд во клипот пети Појас тока жена чевли високи сандали

Топла продажба висок квалитет рамен со неврзан кул тексас зголемен тренд во клипот пети Појас тока жена чевли

DEN 1144.00
DEN 1243.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Пета Тип:
Станот со
Сандала Тип:
Гладијатор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Затворање Тип:
Лизга-На
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Обвивка Материјал:
Платно
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Моден Елемент:
Fretwork
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Горниот Материјал:
Тексас
Insole Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци

Најдобри понуди