2015 година Нови 10ММ Персоналните DIY Име Миленичиња Куче Cro Кожа Тока Јаки со Кристал Bling Писма&Шарм за Chihuahua Teacup

2015 година Нови 10ММ Персоналните DIY Име Миленичиња Куче Cro Кожа Тока Јаки со Кристал Bling Писма&Шарм за

DEN 156.00
 

Тековен
Количина на стоки


2015 година Нови 10ММ Персоналните DIY Име Миленичиња Куче Cro Кожа Тока Јаки со Кристал Bling Писма&Шарм за Chihuahua Teacup
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
4 Боја за вас се избере : црвена,црна,сина,розова
Материјал : Кожа Cro
Оваа Bandana е прекрасен Моден додаток за вашето домашно милениче.
БЕСПЛАТНИ Кристал Име (До 5 Букви Или можете да изберете 6 Писмо без шарм) : буквите од А-Ш
БЕСПЛАТНИ Еден Шарм : f долниот/срце/круна/ѕвезда
(ве молиме погледнете го цвет слика)
Големина : XS Големина XS : Ширина 1.5 cm; Вратот Прилагодлива Должина : 30cm Пакет Речеме : 1pc куче јака Сите на нашите производи се од големо .

Други карактеристики

Големина:
XS
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
мис куќи
Материјал:
кожа
Шема:
Крокодил Шема
is_customized:
Yes
Употреба:
куче јака
Применливи Раса Куче:
Универзална
Спецификација:
XS
Јака Тип:
Bling Куче Јаки

Најдобри понуди